FAQ
Volajte infolinku 02 / 524 94 568
Tel. 1: 02 / 524 94 568
Tel. 2: 02 / 524 94 604
Orange: 0905 230 800
T-Mobile: 0911 230 800
Po - Pia: 8:00 - 16:30

 

Volajte infolinku 02 / 524 94 568

Často kladené otázky...

Prečo si vybrať našu CK?
Prečo strácať čas odchodom do cestovnej kancelárie, keď si svoju dovolenku môžete rezervovať z domu za niekoľko minút. Ak ste sa už zoznámili s on-line spôsobom rezervovania, naša CK vám poskytuje istotu a garanciu, ktorú nemožno zaistiť pri priamom dohovore s poskytovateľom služieb.

Ako si zaistiť ubytovanie?
Vyberte si na naších stránkach ubytovanie, kde je uvedený podrobný popis zariadenia a pošlite online požiadavku, alebo ak ste presvedčený, že o zariadenie mate záujem tak online formulár (objednávku). Po preverení obsadenosti kapacity zašleme rezerváciu na 48 hod. Potom Vás vyzveme k potvrdeniu rezervácie. Mailom alebo poštou zašleme záväznú prihlášku, po doplnení údajov a podpísaním zmluvy akceptujete Všeobecné obchodné podmienky. Po doplatení celkovej čiastky na náš účet alebo osobne, vystavíme Voucher na objednanú kapacitu, ktorý obsahuje kontakt na majiteľa a mapku kde sa dané ubytovacie zariadenie nachádza.

Ako zaplatiť ubytovanie?
Podľa Všeobecných podmienok – bod  2.  sa da ubytovanie zaplatiť zálohou 50% z celkovej sumy pri objednaní zájazdu a doplatku najmenej 30 dní pred nastupom na pobyt, alebo celkovou sumou 100% ak sa pobyt začína v lehote kratšej ako 30 dní pred začiatkom pobytu. Platbu je nutné uhradiť do 2 dní po vyhotovení záväznej prihlášky, ak v nej nie je uvedené inak.

Ako sa dozvedieť viac o plážach a o lokalite? 
v každom objekte sa nad fotografiami objektu nacháchza ikonka Lokalita- po kliknutí sa zobrazi foto a info o vybranej lokalite.

Čo je to môj výber?
Môj výber - slúži k ukladaniu ubytovacích jednotiek, o ktoré Vás zaujali a ku ktorým sa chcete ľubovoľne často a rýchlo vracať bez ďalšieho zbytočného vyhľadávania. Jednoducho tak môžete manželke, manželovi, partnerke, partnerovi, rodine, známym, spolucestujúcim ukázať alebo zaslať na email vybrané apartmány, vilu alebo hotel po jedinom kliku na "Môj výber".
Údaje uložené do sekcie Môj výber sú prístupné iba Vám (Vášmu internetovému prehliadaču) a zostanú uložené až do budúcej návštevy stránok aj bez prihlásenia. Vybrané ubytovacie zariadenia môžete opäť zmeniť alebo vymazať len Vy.
Pridať zariadenie do Môj výber môžete pri každom objekte vpravo kliknutím na tlačitko "Do výberu".
Uložením zariadenia do sekcie Môj výber sa nijako nezaväzujete k rezervácii vybraného objektu. Pre správne fungovanie sekcie "Môj výber" musíte mať povolené súbory Cookies vo Vašom internetovom prehliadači. Zariadenia ostávajú v sekcii "Môj výber" uložené po dobu 30 dní od poslednej zmeny alebo do odstránenia súborov Cookies z Vášho prehliadača. Stránky nemajú prístup k žiadnym osobným údajom používateľov.

Minimálna vyťaženosť objektu?
Minimálna vyťaženosť objektu (sa týka apartmánov v sezóne) je minimálny počet lôžok, za ktoré musí zákazník zaplatiť plnú cenu (cena za dospelú osobu). Za každé ďalšie neobsadené lôžko sa platí podla aktuálnej ceny. Čiže ak idú 3 osoby do apartmánu 2+2 v sezóne tak sa platí za 4 osoby, alebo si musia vybrať iné ubytovacie zariadenie ktoré ponúka možnosť pre 3 osoby - app. 2+1.

Dieťa na pobyte zdarma?
Ak má dieťa menej ako 5 rokov a je bez nároku na lôžko, može spať s rodičmi. Nie je možné aby v sezóne rodiny ktoré maju 2 - 3 deti do 5 r. a sú ubytovaní na 4 lôžkovom apartmáne platili iba za 2 os. Napr. Ak rodičia majú 2 staršie deti + babätko ktoré s nimi spí na lôžku platia z 4 os. na 4 lôžkovom app.  Ak rodičia majú 2 deti do 5 r. je možné na 3 lôžkovom apartmáne platiť za 3 os.

Pes na pobyte?
Ak máte záujem zobrať so sebou na pobyt aj svoje domáce zviera, informujte nás o tom vopred. Každé zariadenie vo vybavení objektu má napísané či je zviera povolené alebo nie, ak v popiste to nie je uvedené potom pes na pobyt nemôže ísť.  Niekde je to možné za poplatok, niekde zadarmo, inde to nie je dovolené vôbec. Predíďte nepríjemným situáciam, ktoré vznikajú, keď sa ubytovateľ dozvie o vašom psovi či inom domácom zvierati až pri nástupe na pobyt.

Prečo sa celý zajazd platí dopredu?
platba vopred je záruka, že sa dostanete do objektu ktorý ste videli a vybrali si na naších stránkach. Zálohu ktorá sa platí pri objednaní ubytovania, ihneď posielame majiteľovi aby sa tak zaručilo že skutočne Vami vybrané zariadenie Vám bude k dispozicii. Podrobnejšie informácie nájdete na naších stránkach so Všeobecnými podmienkami.

Čo sa môže stať, ak neprihlásim všetky osoby?
Ak do rezervovaného objektu nastúpi väčší počet osôb ako je uvedené na voucheri, prenajímateľ nie je povinný akceptovať rezerváciu. Z tohto dôvodu je potrebné všetky osoby prihlásiť v CK, a taktiež ich je potrebné zapísať do formulára rezervácie.

Ako nájdem objednaný objekt?
Po zaplatení celkovej čiastky za rezerváciu Vám pošleme voucher, ktorý obsahuje všetky konkrétne údaje o vlastníkovi (meno, adresa, kontakt na majiteľa). Súčasne Vám posielame aj mapku oblasti a podrobný opis, ako čo najľahšie dôjsť do rezervovaného objektu.

Čo je zahrnuté v cene?
V cene prenájmu zahrnutá spotreba elektrickej energie a vody, kuchynského riadu, príbora, posteľnej bielizne, uterákov, TV a SAT. Pri väčšine objektov je konečné upratovanie zahrnuté v cene, pokiaľ nie je uvedené ako dodatočná služba.

Ako vyhľadávať?
Na našich stránkach môžete vyhľadávať nasledovnými spôsobmi: jednoducho, detailne a po destináciách. V prvých dvoch prípadoch je potrebné zapísať parametre a výsledne sa vypíšu len objekty s požadovanými parametrami. Vyhľadávanie po destináciách vypíše len objekty umiestnené vo vybranej destinácii.

Čo je to apartmán, čo štúdio a ako sú rozložené miestnosti?
Apartmán je ubytovacia jednotka s možnosťou varenia, a je tvorená minimálne dvomi miestnosťami. Štúdio je ubytovacia jednotka s možnosťou varenia a tvorená jednou miestnosťou. Ubytovanie je zaistené vybranými zmluvnými partnermi CERES v danom mieste.
Všetky apartmány či štúdiá sú funkčne zariadené, majú vybavenú kuchynskú linku (chladnička, kuchynský riad, šporák), sprchu, WC, prípadne balkón či terasu a parkovacie miesto. Vzdialenosť od mora je cca. 5 - 500 m ( pokiaľ nie je v ponuke uvedené inak). Všetky apartmány a štúdiá sú kategorizované a zodpovedajú európskym štandardom.

V Chorvátsku ponúkame 2, 3, 4, 5, 6, 7 a 8 lôžkové apartmány a 2, 3 a 4 lôžkové štúdiá:

ŠTUDIO 1x2, 1x3, 1x4 alebo 1x2+2 lôžka, väčšinou 1 miestnosť s  kuch. kútom, soc. zariadenie, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x2 - 1 dvojlôžková izba, obývacia miestnosť s kuchynským kútom, soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x2+1 alebo 1x3 - 1 dvojlôžková  izba, obývacia miestnosť s 3 lôžkom a kuchynským kútom, soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x2+2 - 1 dvojlôžková izba, obývacia miestnosť s 2 lôžkami alebo rozkladacím dvojlôžkom a kuch. kútom, soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x4 - 2 dvojlôžkové izby, obývacia miestnosť s kuch. kútom, soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x4+1 alebo 1x5 - 2 dvojlôžkové izby, obývacia miestnosť s 5tym lôžkom a kuch., soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je v ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x4+2 - 2 x dvojlôžková izba, obývacia miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuch. kútom, soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x6 - 3 x dvojlôžkové izby, obývacia miestnosť s kuch. kútom, soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x6+1 alebo 1x7 - 3 x dvojlôžkové izby, obývacia miestnosť s 7 lôžkom a kuch. kútom, soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).
Typ AP 1x6+2 alebo 1x8 - 3 x dvojlôžkové izby, obývacia miestnosť s 2 lôžkami a kuch. kútom, soc. zariadením, balkón alebo terasa (pokiaľ nie je pri ponuke uvedené inak).

Orientačné ceny produktov v Chorvátsku
Minerálna voda (obchod) - 0,70 EUR / 1 liter,
Minerálna voda  (reštaurácia) - 2,60 EUR / 1 liter,
Coca-cola (obchod) - 2,30 EUR / 2 litre,
Coca-cola (reštaurácia) - 1,70 EUR / 0,25 litra,
Pivo (obchod) - 0,70 EUR,
Pivo (reštaurácia) - 1,80 EUR,
Vino (obchod) - 2,30 - 4,30 EUR / 1 liter,
Vino (reštaurácia) - 7,00 - 11,00 EUR / 1 liter, 
Jedlo v reštaurácii (grill) - od 8,00 EUR,
Pizza - od 4,50 EUR,
Frutti di mare - 5,50 EUR, 
Polievka (reštaurácia) - 1,70 EUR,
Pečivo - 0,60 EUR,
Chlieb (obchod) - 0,80 EUR,
Chlieb (reštaurácia) - 2,70 EUR,

ZDIEĽAŤ NA:

Zdieľajte túto stránku na Facebooku Zdieľajte túto stránku na Twitteri Zdieľajte túto stránku na Delicious.com Zdieľajte túto stránku na Google Bookmarks

Najobľúbenejšie lyžiarske výcviky

Hotel Plejsy
5213
H
od 117,00 €
Penzión Tatranská Lomnica
5145
P
od 122,00 €
Hotel Makov
5166
H
od 125,00 €
Horský hotel Martin
5142
H
od 137,00 €
Hotel Tatranská Lomnica
5107
H
od 115,00 €
Chata Nízke Tatry
5222
CH
od 106,00 €