Hotel nachádzajúci sa v Horehronskej oblasti. Obec je situovaná uprostred prírody a sú tu zaujímavosti, ktoré by mohli naplniť program pre školy v prírode.Je tu prírodný amfiteáter, na okraji obce sa nachádza jelenia obora.
Okolie:
Čiernohronská železnička, prehliadka lesníckeho skanzemu /sú tu názorné ukážky práce lesníkov,zber plodov, horáreň, diviaky, škôlka, história lesných mechanizmov a pod/, Bystrianska jaskyňa, Dobšinská ľadová jaskyňa, Dobročský prales.
Poznámka:
100 m od hotela sa nachádza menší krytý bazén.
4km od obce sa nachádza krytá plaváreň so saunou - možnosť zabezpečiť autobus.
Možnosť výletu na prehliadku unikátnej zbierky zvoncov - je to pre deti zážitok.
Popis zima:
V zimnom období lyžiarske kurzy – v okolí 4 vleky dva z nich Polomka a Telgart umelo zasnežované. Lyžiarske stredisko Polomka Bučník ponúka upravené lyžiarske zjazdovky, ktoré ocenia začínajúci aj pokročilí lyžiari. Sú tu 2 vleky, dĺžky 600m a 1600m.Vrchol kopca je v nadmorskej výške 907 m, dĺžka zjazdových svahov je 2000 m a veľká časť z nich je v prípade potreby pokrývaná technickým snehom.
Ubytovanie:
V 2 - 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV, rádio.
Služby:
Reštaurácia (120 miest) s aparatúrou, banketová miesstnosť vybavená Tv - SAT (30 miest), bowlingová dráha, tenisový kurt, ihrisko pre loptové hry, biliard, 2 x stolný tenis, šípky, stolný futbal,
ohnisko.