Školy v prírode, Lyžiarske výcviky, Školské výlety
Volajte infolinku 02 / 524 94 568
Tel. 1: 02 / 524 94 568
Tel. 2: 02 / 524 94 604
Orange: 0905 230 800
T-Mobile: 0911 230 800
Po - Pia: 8:00 - 16:30

 

Volajte infolinku 02 / 524 94 568

ŠKOLY V PRÍRODE A ŠKOLSKÉ VÝLETY


Naši animátori v súťaži 5 proti 5
s Andrejom Bičanom


Deti nás potešili

Milé pani učitelky, milí učitelia

Školy v prírode vyberajte z viac než 100 nami preverených zariadení. Všetky sú vhodné pre organizovanie pobytov školy v prírode. Každé zariadenie má príslušným RÚVZ odsúhlasenú prevádzku pre pobyty detí a mládeže. Tešíme sa na prípravu Vášej školy v prírode. Prenechajte na nás jej kompletné zabezpečenie a pomôžeme Vám aj s podkladmi pre získanie štátneho príspevku ako aj s vypracovaním žiadosti na RUVZ. Program na svojej škole v prírode si môžete organizovať sami, alebo sa môžete s dôverou obrátiť na náš CERES ANIMA TEAM.

Máme pre Vás viac ako 30 komfortných hotelov v kategórii 3***

Pridajte sa k fanúšikom škôl v prírode

 


facebook Pošlite Vašu foto zo ŠvP 2019 na skoly@ceres.sk. Zaradíme Vás do súťaže o naj foto a získate až 300€ pre Vašu triedu alebo školu. Za zaslanie fotografie - okamžitá odmena tričko CERES.
objednajte v predstihu Získajte ideálny termín pre Vašu ŠvP a navyše zľavu 5 €/žiak, platí pre všetky objednávky škôl v prírode prijaté do 30.11.2019.

bonusy objednajte v predstihu: Na 10 detí 1 pedagóg zdarma a bonus 20 € pre všetky objednávky, pre školy ktoré boli na pobyte s CK CERES v rokoch 2015 až 2018 zľava 5 € / žiak ak nestihnete objednať v predstihu do 30.11.2019.
zdravotník Ak nemáte svojho zdravotníka, yyžiadajte si od nás v cene od 300 €/ pobyt. Naši zdravotníci spĺňaju vyhlášku MZSR č. 526/2007.

FIRST MINUTE Školy v prírode - pre objednávky prijaté do 30.11.2019 zľava 5 €/žiak

5019 Makov
Akciová cena: 76,90€
BAZÉN zadarmo

5197 Huty
Novinka: 70,90€
lanový park pre deti

5032 Kremnica
Akciová cena: 61,90€
zdravotník a dieťa
pedagóga zdarma

5112 Horná Orava
Akciová cena: 65,90€
Agrofarma pre deti
 

5142 Martin
Akciová cena: 84,90€
Bazén
 

5213 Plejsy
Akciová cena: 77,90€
1 vstup do bazéna zdarma


 

ŠKOLY V PRÍRODE

školy v prírode

Opäť Vám prinášame najviac ubytovacích zariadení vhodných pre školy v prírode. Máme až 20 komfortných hotelov v kategórii 3***.

Školy v prírode vyberajte z viac ako 100 nami preverených zariadení. Všetky sú vhodné pre organizovanie pobytov školy v prírode a detské letné tábory. Každé zariadenie má príslušným RÚVZ odsúhlasenú prevádzku pre pobyty detí a mládeže. Tešíme sa na Vás vo všetkých hoteloch, penziónoch a rekreačných strediskách. Ak si program na svojej škole v prírode organizujete sami objednávajte vyplnením objednávky pri každom zariadení o ostatné sa už postaráme.


ŠKOLY V PRÍRODE S ANIMÁTORMI

školy v prírode
CERES ANIMA TEAM

máme pre Vás bohatý animačný program s vyškolenými animátormi, ktorí majú v sebe veľa energie, radosti, hravosti a poznajú množstvo netradičných hier, ukazovačiek, tanečných choreografií. Všetko toto sa učia a zdokonalujú na CERES ANIMA školeniach a stretnutiach. Deti sú aktívne zapojené do programu. Samostatne si vyberú, akej aktivity sa chcú zúčastniť s jednotlivými animátormi. Animátori sa zabávajú (pracujú) s deťmi od 14,00 do 18,00 a od 19,00 do 21,00. V prípade požiadaviek pedagógov vieme prispôsobiť čas animačného programu. Vedenie CERES ANIMA TEAMU dohliada na kvalitný animačný program počas pobytu každej školy v prírode. Cena programu ŠvP anima je 30 €/ žiak / pobyt. V cene: 1 animátor na 15 detí, spotrebný materiál k programu, materiálno-technické vybavenie, športové potreby, ceny do súťaží, tričko CERES zdarma. Ak máte záujem o školy v prírode s animátormi, vyznačte túto možnosť v objednávke. Objednávka je pri každom zariadení na www.ceres.sk

 


školy v prírode
PROGRAMY CERES ANIMA TEAMU
Všetky animačné programy sú určené pre zvedavé deti, ktoré chcú skúmať, pátrať, hľadať, objavovať nové veci, pri ktorých rozhýbu nielen hlavu, ale aj telo. Pre rôzne vekové karegórie máme pripravené nasledovné programy:

- Rozprávkový program - určený najmä pre deti materských škôl
- Čarodejnícky program – pre deti materských škôl a prvý stupeň ZŠ
- Activity camp - pre prvý a druhý stupeň ZŠ
- Podmorský svet – pre prvý a druhý stupeň ZŠ
- Vesmírne dobrodružstvo - prvý a druhý stupeň ZŠ
- Happy party - určený najmä pre druhéhý stupeň ZŠ.

Po drobných úpravách je možné všetky programy použiť i pre staršie aj mladšie deti, ako je uvedené. .........cieľom jednotlivých aktivít a súťaží každého programu je posilnenie tímového ducha, zábava, spoznanie nových hier, radosť z pohybu a tvorivosti!!!

V Ceres anima tíme vyhráva každé dieťa, každé družstvo...bez rozdielu!!
Animačný materiál
Súčasťou vybavenia pre animátorov je aj množstvo animačného materiálu - športový materiál, výtvarný, technické zabezpečenie, farby na tvár, zábavné spoločenské hry, rekvizity a pod. Programy prispôsobujeme veku detí. Pre lepšiu komunikáciu a bezproblémový priebeh školy v prírode s animátormi sa zúčastňuje na každom animačnom programe animátor, ktorý pracuje pre nás dlhodobo a má pedagogické vzdelanie.
škola v prírode
ŠKOLY V PRÍRODE S PLAVECKÝM VÝCVIKOM
2 v 1 - ŠvP v ktorej sa deti naučia plávať. Využite školu v prírode v hoteloch kde máme bazén na plavecký výcvik pre Vaše deti. CK CERES Vám zabezpečí profesionálneho inštruktora plávania, ktorý sa postará o výučbu plávania a bezpečnosť detí vrámci plaveckého výcviku. Nie je to úplná novinka - inštruktorov plávania vám dodávame na škola v prírode už niekoľko rokov a spokojnosť s kvalitou výučby ako aj prístupu inštruktorov je veľká, preto sme vám pripravili tento program. Cena za inštruktora plávania na škole v prírode je 50 € / inštruktor / deň. V objednávke uveďte poznámku: ŠvP s PLAVECKÝM VÝCVIKOM.

V cene každej školy v prírode je: strava 5x denne, pitný režim, 4 x ubytovanie, na 10 detí 1 pedagóg zdarma + odmena 20 €, DPH, Poistenie CK proti insolventnosti.

V cene každej školy v prírode s animátormi je navyše: 1 animátor na 15 detí, animačný materiál, odmeny do súťaží pre každého a sladké odmeny. CERES tričko pre každého účastníka.


PRE KAŽDÝ POBYT školy v prírode VÁM PRIPRAVÍME ŽIADOSŤ NA RÚVZ O VYDANIE POSUDKU NA KONANIE ŠvP PODĽA ZÁKONA č. 355/2007. ODBREMENÍME VÁS OD ÚRADOVANIA A STAROSTÍ. NA VYŽIADANIE ZABEZPEČÍME ZDRAVOTNÍKA ALEBO POMOCNÝ PEDAGÓGICKÝ DOZOR.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK ŠvP A ŠvP ANIMA DOSTANE DARČEK od CK CERES.

NAJKRAJŠIE ŠKOLSKÉ ZÁŽITKY UŽ OD ROKU 1999. ĎAKUJEME ZA VAŠU DÔVERU!

ČÍTAJTE POSTREHY PEDAGÓGOV A DETÍ Z POBYTOV V ČASTI POSTREHY KLIENTOV.

Vieme, že chcete viac ako len školu v prírode, lyžiarský zájazd či školský výlet.

 

Kliknutím si vyberte destináciu

Mapa sa nahráva...
Lokalita nebola nájdená

Najobľúbenejšie školy v prírode ...

Práve prezerané školy v prírode ...

Školy v prírode na Facebook-u