Školy v prírode, Lyžiarske výcviky, Školské výlety
Volajte infolinku 02 / 524 94 568
Tel. 1: 02 / 524 94 568
Tel. 2: 02 / 524 94 604
Orange: 0905 230 800
T-Mobile: 0911 230 800
Po - Pia: 9:00 - 17:30

 

Volajte infolinku 02 / 524 94 568

ŠKOLY V PRÍRODE, ŠKOLY V PRÍRODE S ANIMÁTORMI, ŠKOLSKÉ VÝLETY


Naši animátori v súťaži 5 proti 5
s Andrejom Bičanom


Deti nás potešili

Vážení pedagógovia a organizátori pobytov - škola v prírode, lyžiarsky zájazd, školský výlet

CK CERES je najväčšia cestovná kancelária pre školské pobyty, školy v prírode, športové kluby a iné skupinové zájazdy. Len v minulom školskom roku sme mali na pobyte viac ako 18000 detí. Vaša priazeň nás veľmi teší a preto sme pripravili v školskom roku 2017/2018 veľa noviniek (čítajte nižšie). V ponuke sú rokmi overené a obľúbené zariadenia Sv. Jur, Makov, Bojnice, Martin, LátkyPodhájska, Horná Orava, Vyhne, Krpáčovo, Kremnica, či Hronec, o ktoré je vždy vysoký záujem.

Nové zariadenia v ponuke: Námestovo, Lazy pod Makytou, Veľká Rača, Makov, Vyšná Boca, Demänovská dolina, Nová Lesná, Krompachy.

Na stránke sa orientujte nasledovne:
v pravom menu si zvoľte požadovanú krajinu a následne v hornej lište špecifikujte typ pobytu.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami, Vaša CK CERES

ANIMA TEAM VIDEO Ceres Animation Team Pridajte sa k fanúšikom škôl v prírode
Info: Príspevky od štátu pre vašu ŠvP a lyžiarske zájazdy

 


facebook Pošlite Vašu foto zo ŠvP 2017 na skoly@ceres.sk. Zaradíme Vás do súťaže o naj foto a získate až 300€ pre Vašu triedu alebo školu. Za zaslanie fotografie - okamžitá odmena tričko CERES.
objednajte v predstihu Všetky objednávky prijaté do 30.11.2017 získavajú 2 násobnú odmenu pre pedagógov.

bonusy V jesenných ŠvP animátori za polovicu vo vybraných zariadeniach. Každý účastník ŠvP a ŠvP anima dostane darček
od CK CERES.
zdravotník Na vyžiadanie zabezpečíme zdravotníka pre Vašu ŠvP. Ubytovanie a stravovanie pre zdravotníka vo vybraných zariadeniach zadarmo.

FIRST MINUTE Školy v prírode - dvojnásobná odmena pre objednávky prijaté do 31.11.2017

5019 Makov
Akciová cena: 76,90€
BAZÉN zadarmo

5197 Huty
Novinka: 70,90€
lanový park pre deti

5032 Kremnica
Akciová cena: 61,90€
zdravotník a dieťa
pedagóga zdarma

5112 Horná Orava
Akciová cena: 65,90€
Agrofarma pre deti
 

5142 Martin
Akciová cena: 84,90€
Bazén
 

5213 Plejsy
Akciová cena: 77,90€
1 vstup do bazéna zdarma


 

ŠKOLY V PRÍRODE

školy v prírode

Opäť Vám prinášame najviac ubytovacích zariadení vhodných pre ŠvP. Máme až 20 komfortných hotelov v kategórii 3***.

Školy v prírode vyberajte z viac ako 100 nami preverených zariadení. Všetky sú vhodné pre organizovanie pobytov školy v prírode a detské letné tábory. Každé zariadenie má príslušným RÚVZ odsúhlasenú prevádzku pre pobyty detí a mládeže. Tešíme sa na Vás vo všetkých hoteloch, penziónoch a rekreačných strediskách. Ak si program na svojej škole v prírode organizujete sami objednávajte vyplnením objednávky pri každom zariadení o ostatné sa už postaráme.


POPIS PROGRAMOV PRE ŠKOLY V PRÍRODE

Pre pobyty Škola v prírode sme pripravili  nové programy, pri ktorých vás chceme odbremeniť od príprav a organizácie pred pobytom i počas neho. Po skúsenostiach a vaších požiadavkách sme vytvorili ideálnu kombináciu programov pre školy v prírode z ktorej si vyberie každá škola.

školy v prírode
ŠKOLA V PRÍRODE S PROGRAMOM - ANIMÁTORMI

Škola v prírode s programom - animátormi. Veľmi obľúbená forma školy v prírode. Každoročne zaškolíme viac ako 120 animátorov a z nich vyberieme tých najlepších pre Vaše školy v prírode. Animačný program CERES ANIMA je pripravený v súlade so Štátnym vzdelávacím programom ISCED 1 a ISCED 2, ktorý je určený pre 1. a 2. stupeň základných škôl. Program v ŠvP prebieha nasledovne: dopoludnia majú deti výučbu so svojími pedagógmi. Animátori pripravujú popoludňajší a večerný program pre deti. Cena programu ŠvP anima je 28 € / žiak / pobyt. V cene: 1 animátor na 15 detí, spotrebný materiál k programu, materiálno technické vybavenie, športové potreby, ceny do súťaží, tričko CERES zdarma. Ak máte záujem o tento program uveďte v objednávke v poznámke text: ŠvP ANIMA.

Atrakcie v ŠvP ANIMA IBA ZA 12 eur/ŽIAK (v cene motorová štvorkolka, 9m nafukovacia šmýkľavka a skákací hrad)

 


školy v prírode
ATRAKCIE DO VAŠEJ ŠVP
Dvojdňová animácia znamená atraktívne prežitie dvoch dní vrámci ŠvP. Animátori prichádzajú v popoludňajších hodinách na ubytovacie zariadenie. Deťom pripravujú poobedný a večerný program s atrakciami ako motorové štvorkolky, skákací hrad a podobne, večerný program a druhý deň doobedný program. Cena programu ŠvP2d anima je 22 € / žiak. V cene: 1 animátor na 15 detí, spotrebný materiál k programu, materiálno technické vybavenie, športové potreby, ceny do súťaží. V cene sú už atrakcie motorová štvorkolka, 9m nafukovacia šmýkalka a skákací hrad. Ak máte záujem o tento program uveďte v objednávke v poznámke text: ŠvP 2-dňová ANIMA.

 

 


škola v prírode
ŠKOLY V PRÍRODE S PLAVECKÝM VÝCVIKOM
2 v 1 - ŠvP v ktorej sa deti naučia plávať. Využite školu v prírode v hoteloch kde máme bazén na plavecký výcvik pre Vaše deti. CK CERES Vám zabezpečí profesionálneho inštruktora plávania, ktorý sa postará o výučbu plávania a bezpečnosť detí vrámci plaveckého výcviku. Nie je to úplná novinka - inštruktorov plávania vám dodávame na ŠvP už niekoľko rokov a spokojnosť s kvalitou výučby ako aj prístupu inštruktorov je veľká, preto sme vám pripravili tento program. Cena za inštruktora plávania na ŠvP je 50 € / inštruktor / deň. V objednávke uveďte poznámku: ŠvP s PLAVECKÝM VÝCVIKOM.
 

škola v prírode
JESENNÁ / ZIMNÁ ŠKOLA V PRÍRODE

Pre materské a základné školy organizujeme školy v prírode aj počas jesenných a zimných mesiacov. V JESENNÝCH MESIACOCH (SEPTEMBER, OKTÓBER) VÁM DÁME VO VYBRANÝCH ZARIADENIACH ANIMÁTOROV IBA ZA POLOVICU (informujte sa v CK CERES). Pri zimnej ŠvP lyže nie sú podmienkou. Zábava na snehu je zaručená. V čase jesennej školy v prírode poskytujeme taktiež animátorov a inak to nie je ani v prípade zimnej školy v prírode + na Vaše požiadanie zabezpečime aj profesionálneho inštruktora lyžovania. Jeho cena je  už od  330 € / inštruktor / pobyt. O cenách za školy v prírode v jesenných a zimných mesiacoch sa informujte v CK CERES.

 

 

 


škola v prírode
ŠKOLSKÉ VÝLETY
Pripravujeme Vám školské výlety po celom Slovensku aj do okolitých štátov. Sú to jedno alebo dvojdňové zájazdy zamerané na poznávanie a rozširovanie vedomostí, ale aj oddych a zábavu. Ak máte záujem o školský výlet, stačí ak si vyberiete a zašlete nám objednávku, kde do poznámky uvediete ŠV.
 

PRE KAŽDÝ POBYT ŠvP VÁM PRIPRAVÍME ŽIADOSŤ NA RÚVZ O VYDANIE POSUDKU NA KONANIE ŠvP PODĽA ZÁKONA č. 355/2007. ODBREMENÍME VÁS OD ÚRADOVANIA A STAROSTÍ. NA VYŽIADANIE ZABEZPEČÍME ZDRAVOTNÍKA ALEBO POMOCNÝ PEDAGÓGICKÝ DOZOR.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK ŠvP A ŠvP ANIMA DOSTANE DARČEK od CK CERES.

NAJKRAJŠIE ŠKOLSKÉ ZÁŽITKY UŽ OD ROKU 1999. ĎAKUJEME ZA VAŠU DÔVERU!

ČÍTAJTE POSTREHY PEDAGÓGOV A DETÍ Z POBYTOV V ČASTI POSTREHY KLIENTOV.

Vieme, že chcete viac ako len školu v prírode, lyžiarský zájazd či školský výlet.

 

Kliknutím si vyberte destináciu

Mapa sa nahráva...
Lokalita nebola nájdená

Najobľúbenejšie školy v prírode ...

Práve prezerané školy v prírode ...

Školy v prírode na Facebook-u